Image

Web Projeleri

Web yazılımı, tarayıcılar aracılığıyla görüntülenebilen dinamik ya da statik sayfalara verilen adlardır. Statik sayfalar artık pek kullanılmamakla beraber günümüzde daha çok dinamik web yazılımları kullanılmaktadır. Web yazılımları pek çok dil temel alınarak geliştirilebilmekte olup amaca göre farklı dizaynlara da sahip olabilmektedirler. Bizim bahsettiğimiz yazılım web sitenizde bulunmasını istediğiniz eklentilerin ve kontrollerin bütünü anlamını taşımaktadır. Günümüzde internette aktif olan bireylerin en fazla merak ettikleri konu, kullandıkları tarayıcı programı sayesinde bir web sitesinin nasıl yapıldığıdır. Web yazılım yapılırken tüm aşamalar iki ana konu altında bir araya gelir.

Web yazılım genel olarak web sitenizde farklı özellikler istediğiniz zamanlarda gereklidir. Kendi projenizi oluşturduğunuzda bir web yazılımcı ile çalışırsanız, projeniz hem kaliteli hem de yönetilebilir olacaktır. Web yazılımcılar size bir şablon hazırlayıp, isteklerinize göre bu şablonu düzenleyeceklerdir. Aklınızda oluşturduğunuz her projeyi gerekli hazırlıkları sağlayarak somut bir hale getirebilirsiniz. Burada en temel etken web yazılımlarının tek bir dille oluşturulmamasından dolayıdır. Web yazılım dillerinde PHP, Django, Laravel ve ASP.NET en çok kullanılan diller olarak yer almaktadır.

Exxecode yazlım şirketi olarak müşterilerimize ve firmalarınıza web yazılım, web tabanlı, web tasarımlı ve mobil uygulamalı projeler çözünümleri sunuyoruz.

Image