Image

Mobil Çözümler

Mobil cihazlar için hızla artan pazar nedeniyle, mobil uygulamalar, mobil oyunlar ve mobil çözümler son zamanlarda yazılım endüstrisinde çok fazla odak kazanmıştır. Mobil cihazları destekleyen yazılım çözümlerine sahip olmak günümüzde bir standart haline gelmektedir.

Tıpkı kişisel bilgisayarlarda olduğu gibi akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda da işletim sistemleri ve uygulama yazılımları bulunmaktadır. Bu mobil cihazlar birçok yönden kişisel bilgisayarların daha küçük versiyonlarıdır. Günümüz teknoloji çağında cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar bilgisayarlara göre çok daha fazla kullanılıyor. Bu durumda yapılan web siteleri, mobil uygulamalar tüm cihazlarla uyumlu olmalıdır.

Exxecode olarak günümüzdeki son teknoloji yazılım dillerini, frameworkleri ve araçları kullanarak mobil çözümler geliştiriyoruz. Yetenekli yazılım mühendislerinden oluşan ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve yazılım uygulamaları konusundaki kapsamlı bilgimiz ile mobil çözümler sunmaktayız.

Image