Image

E-Ticaret Yazılımları

E-Ticaret yazılımları ürün sergileme, üyelik, sepete ekleme, siparişi oluşturma, online ödeme alma ve sipariş takipleri yapmamızı sağlar. E-ticaret iki yöntemle karşımıza çıkmakta ücretsiz ve ücretli E-Ticaret yazılımlarından sizlere bahsedeceğiz ve bu yazılımların karşılaştırmasını yaparak en uygun E-Ticaret yazılımına ulaşmanızı sağlayacağız.

E-Ticaret siteleri; Müşteriler ve firmaların tek bir noktada birleştirilmesini sağlayan ve online alışveriş yapılmasına imkân sağlayan sitelerdir. Bu sitelerin oluşturulmasında ise en önemli etkendir.

Ücretsiz E-Ticaret yazılımı; Sitenize ücretsiz bir şekilde entegre edebileceğiniz yazılımlardır. Bu yazılımlar ücretsiz olması nedeniyle oldukça fazla tercih ediliyor olsa da ilerleyen dönemlerde işiniz için oldukça riskli yazılımlar haline gelecektir.

Ücretli E-Ticaret yazılımı; Yapacağınız E-Ticaret yöntemine göre satın alabileceğiniz ve web sitenize entegre edeceğiniz yazılımlardır. Bunun yanı sıra yalnızca bir yazılım şeklinde de satılabilmekte ve tüm web siteleri için kullanılabilmektedir. Ücretli e-ticaret yazılımları ücretsiz e-ticaret yazılımlarına göre daha avantajlı yazılımlardır.

Bizde Exxecode olarak sizlere veya firmalarınıza E-Ticaret çözünümleri sunuyoruz.

Image