Image

Belediye Yazılımları

Belediye yazılımımız Belediyelerin iş takibi, proje yönetimi, iç iletişim gibi iletişim sorunlarını çözüme kavuşturmayı sağlar. Yöneticiler, personellere görev oluşturup ve atayabilir, oluşturulan görevin ne durumda olduğunu görüntüleyebilir, görevin ilerlemesini mekandan bağımsız bir şekilde online olarak rahatlıkla görev takibini yapabilir.

Belediye ekipleri ya da personelleri kendilerine atanan görevleri görüntüleyebilir, görevleri kabul edebilir görevdeki açıklamaları ve talimatları takip ederek kendisine ve ya ekibine verilen işi tamamlar. Tamamlanan görev dosya yükleme seçeneğiyle iş fotoğrafları sisteme kaydederek görevi tamamlamış olurlar. Böylece iş takibi kolaylaşır tamamlanmış görevler raporlanır. Ekiplerin ve ya personelin verilen göreve ne kadar zaman harcadığı istatiksel olarak raporlanır. Ekipler dosya yükleme seçeneğiyle tanımlanan göreve notlar alabilir bu notları diğer tüm ekip arkadaşları da görüntüleyebilir.

Yöneticiler görevleri kolayca planlar, hangi görevin hangi tarihler arasında yapılacağını, hangi göreve hangi personelin gönderileceğini belirler. Yazılımımız görev tamamlanınca da ekiplerin göreve ne kadar süre harcadığını ölçer ve raporlar. Bu şekilde karmaşıklıklar önlenir görevleri organize etmek kolaylaşır.

Image